Válka o Eternii zase začíná a tentokrát to může být poslední bitva mezi He-Manem a Skeletorem. (Netflix)

Recenzie používateľa SpaceOdyseus k tomuto seriálu (7)

Vládci vesmíru: Odhalení (2021)

Puvodni serial jsem nikdy nevidel, takze shitstorm na internetu se me netyka. Ale celkem rozumim tomu, proc jsou fandove nastvani. Ja k postavam zadny vztah nemel, tak me moc nemrzi, ze se chovaji jinak, nez by asi meli. Co me ale mrzi je, ze hlavni postava Teela je fakt πca. Jeji meltdown na konci prvni epizody je nepochopitelny. Jinak je to celkem roztomile becko, z ktereho bych byl nadseny, kdyby mi bylo deset. Deset mi uz dlouho neni, ale i tak me to zvlastnim sentimentalnim zpusobem celkem bavilo. ()

Moc Grayskullu (2021) (S01E01)

Jedna se o me prvni uvedeni do sveta Masters of the Universe, takze se musim rychle zorientovat v postavach, ve svete a v pravidlech, podle jakych se ridi. A docela se to i tvurcum dari. Zacina to hned ustrednim konfliktem se Skeletorem a hele, toho znam z memu! Ale, co ta Teela? Ta se vzdycky chovala jako strasna πca? Jeji meltdown na konci byl cringe az na pudu. ()

Otrávený kalich (2021) (S01E02)

Vydeoherni struktura questovani se k tomuhle docela hodi a ja zacinam chapat ten hrozny backlash online. Po He-Manovi ani stopy a v hlavnich rolich holky (ne, ze by mi to vadilo). ()

Nejnebezpečnější muž na Eternii (2021) (S01E03)

Parta stale putuje, potkava npc a bojuje s priserama. A ja si rikam, jetsli bych si radsi nemel nejake rpg zahrat, nez na nej koukat v telce? ()

Země mrtvých (2021) (S01E04)

Tak se nam druzina rozdelila a me nejvic bavi Orco a Evil-Lyn. Jejich dynamika je celkem vtipna. ()

A z jednoho jsou dva (2021) (S02E01)

Ani nevim, proc jsem si to pustil. Prvni serie se mi rychle okoukala a ke konci i dost stvala. Tady alespon neni v hlavni roli toxicka Teela a Hamill je zabavny. ()