Iba vraždy v budove

• Česko Jen vraždy v budově (viac)
Komédia / Krimi / Mysteriózny / Thriller
USA, (2021–2023), 17 h 30 min (Minutáž: 28–41 min)

Steve Martin, Martin Short, Selena Gomez, Vanessa Aspillaga, Teddy Coluca, Adam DeCarlo, Quincy Dunn-Baker, Meredith Holzman, Nathan Lane, Aaron Dominguez (viac)

Iba vraždy v budove sleduje troch neznámych, ktorí zdieľajú posadnutosť skutočnými krimi príbehmi a zrazu sa do jedného zapletú, keď vyšetrujú záhadnú smrť suseda v ich bytovom dome v New Yorku. (Disney+)

Recenzie používateľa vimluk_CZ k tomuto seriálu (3)

Iba vraždy v budove (2021)

S1: 80 % Takhle nějak si představuji skvěle vybalancovanou detektivní komedii. Celé to krásně funguje a překvapivě jsem se královsky bavil. Krásná synergie tří hlavních aktérů na kterou je radost se koukat, zvraty jsou dobře vyvážené a vždy udeří ve správný čas + je to krásně a chytře natočené (sedmá epizoda je mega!) Jediné minus je hraní Seleny, které to sice na každém záběru brutálně sluší, ale hraní je MEHH. Za mě obrovské překvapení, na které jsem náhodou narazil. S2: 100 % Jen vraždy v budově si v druhé sérii vzaly to, co fungovalo bravurně v té první a ubrali toho, co občas skřípalo. Skvěle tu v této sérii funguje snad naprosto všechno (finální epizoda je naprosto dokonalá) a bavil jsem se od začátku do konce. Každý týden jsem netrpělivě a natěšeně čekal na nový díl. Doporučuji snad naprosto každému, opravdu to stojí za to. ()

Season 1 (2021) (S01)

Takhle nějak si představuji skvěle vybalancovanou detektivní komedii. Celé to krásně funguje a překvapivě jsem se královsky bavil. Krásná synergie tří hlavních aktérů na kterou je radost se koukat, zvraty jsou dobře vyvážené a vždy udeří ve správný čas + je to krásně a chytře natočené (sedmá epizoda je mega!) Jediné minus je hraní Seleny, které to sice na každém záběru brutálně sluší, ale hraní je MEHH. Za mě obrovské překvapení, na které jsem náhodou narazil. ()

Season 2 (2022) (S02)

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna

19.08.2023

Nominace na ceny Emmy 2022 oznámeny

Nominace na ceny Emmy 2022 oznámeny

12.07.2022

Poprvé v historii oznámila Televizní akademie letošní nominace na ceny Emmy, aniž by uvedla, která streamovací služba nebo televizní stanice má největší množství želízek v ohni. Samo o sobě to není… (viac)