Iba vraždy v budove

• Česko Jen vraždy v budově (viac)
Komédia / Krimi / Mysteriózny / Thriller
USA, (2021–2023), 17 h 30 min (Minutáž: 28–41 min)

Steve Martin, Martin Short, Selena Gomez, Vanessa Aspillaga, Teddy Coluca, Adam DeCarlo, Quincy Dunn-Baker, Meredith Holzman, Nathan Lane, Aaron Dominguez (viac)

Iba vraždy v budove sleduje troch neznámych, ktorí zdieľajú posadnutosť skutočnými krimi príbehmi a zrazu sa do jedného zapletú, keď vyšetrujú záhadnú smrť suseda v ich bytovom dome v New Yorku. (Disney+)

Recenzie používateľa Johny203 k tomuto seriálu (9)

Season 1 (2021) (S01)

Veľmi príjemná detektívka s porciou humoru a dobrými nápadmi. Síce príde v polovici série (5 a 6 epizóda) menší útlm ale následne sa to zdvihne. A vraha som odhalil asi v 6 epizóde. ()

Zápletka (2021) (S01E05)

Veľmi krátke. Navyše táto epizóda nemá vrchol. ()

Chrániť a slúžiť (2021) (S01E06)

Príliš veľa osobných liniek a príliš málo vyšetrovania. ()

Chlapec z bytu 6B (2021) (S01E07)

Netradične pojatá epizóda ale pasáž so srabble bola ako z paródie. ()

Season 2 (2022) (S02)

Menej nápadov, menej vtipov a menej vydarených vtipov, viac vaty, menej kúzla a ani to finále už nieje také silné. Navyše tu absolútne nezmyselne odpálili Oscara len aby naplnili isté kvóty. V prvej polke ešte na úrovni predchádzajúcej série, potom už jasne badať pád. Stále dobré ale už tomu dochádza para. ()

Falošne obvinení (2022) (S02E02)

Tieto umelé zmeny orientácií sú komunistické zlo. ()

Posledný deň Bunny Folgerovej (2022) (S02E03)

Si mi platný ako jeptiške kozy.  Ak ste pozorne sledovali tak ste si mohli všimnúť niečo podľa čoho viete identifikovať vraha. ()

Prezrádzajúci znak (2022) (S02E05)

Celá táto epizóda pôsobí extrémne umelo a to nemyslím iba absolútne nasilu napĺňané lgbt kvóty ale všetky dejové linky hlavných postáv. Už v minulých epizódach to začínalo padať do absurdna ale tu je to vyšponované na maximum. Najhoršia epizóda seriálu, zatiaľ. ()

Season 3 (2023) (S03)

Štart tretej série je mizerný, bez nápadov, bez vtipu, vlastne som pri seriály vydržal len preto že už som si obľúbil postavy. Po polovici série sa to zlomí a už sa jedná o klasicky výborné dielko. Steve Martin je fakt famózny,hlavne pri tej skvelej táračke ale aj v bielej izbe kde na mňa pôsobil ako animovaný. ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna

19.08.2023

Nominace na ceny Emmy 2022 oznámeny

Nominace na ceny Emmy 2022 oznámeny

12.07.2022

Poprvé v historii oznámila Televizní akademie letošní nominace na ceny Emmy, aniž by uvedla, která streamovací služba nebo televizní stanice má největší množství želízek v ohni. Samo o sobě to není… (viac)