Lásko moje: Šest příběhů pravé lásky

USA: Ginger a David (E01)

(epizóda)
  • USA USA: Ginger & David (viac)
USA / Brazília / Japonsko / Španielsko / India, 2021, 1 h 6 min

Aktivní penzisté David a Ginger na svojí farmě vychovali šest dětí. Teď se připravují na odchod ze světa, a tak sepsali poslední vůli a zařídili další nezbytné věci. (Netflix)

Marcos22

První díl hexalogie série Lásko moje mapuje jeden rok Ginger a Davida Ishamových na rodinné farmě v Oak Hill Road ve Vermontu. Ti slaví 60-ti leté výročí své svatby a v průběhu čtyř ročních období seznamují diváka s tím, co v průběhu života dělali, jak vypadají jejich aktuální všední dny, jakým způsobem slaví významné americké svátky, a co pro ně po celou dobu společného soužití znamenala láska. Partnerství Ginger a Davida je vykresleno velmi romanticky, a zároveň velmi prakticky. To na diváka přenáší jednak naději, že vztah může být krásný i po tak drahné době, ale zároveň lehce úzkostný pocit, že je nutné po osmdesátce myslet pragmaticky a být připraven na možnou smrt. Snímek tak i přes romantickou linku nedokáže přenést na diváka tolik pozitivní energie, jako tomu je u dokumentu Fešanda a boxer, což je ten hlavní důvod pro udělení "pouhých" tří hvězd. 🙂 (21.04.2021) ()

• Ginger a David Ishamovi byli pro snímek vybráni z více než 100 párů napříč Spojenými státy americkými. (Marcos22)