Vlad

Na CSFD velmi podhodnoteny snimok! JASM - aj rok po uvedeni ma na Rotten Tomatoes stale 91 resp 87%. A tu, 36%?! Pravda bude kesi uprostred, pretoze kto ocakava horor ktory mu vecer neda zaspat je na nespravnej adrese. Tento film je vhodny aj pre dorast - co ho ale nerobi zlym! Hlavne posolstvo je divakovy podane viac nez subtilne ale na pilu sa tiez velmi netlaci. A zaver vie kazdy, aj velmi dobr e rozbehnuty hororstiahnut do zachoda, co sa tu taktiez nestalo, prave naopak! 2* stahujem hlavne za hnusny wokizmus (biely chlapec terorizovany dievcenskym gangom, sa zalubi do tej najcernejsej z nich?!) ...esteze to dobre dopadlo! ()

J*A*S*M

Další nudná nezávislá sociální alegorie prodávaná jako horor. Takový ten typ filmu, který od pár kritiků z druhořadých filmových festivalů zprvu nasbírá pozitivní ohlasy (na Rotten Tomatoes jestě včera 100%), takže může na první dobou budit zdání povšimnutíhodného snímku, ale chyba lávky. Tohle není elevated horror, nýbrž nedopečený pokus začínajícího filmaře, který měl sice chvályhodný záměr, ale do jakkoli strhujícího výsledku jej nepřetavil. ()

Marze

Nadprirozena pohadka a psychodrama o nejtemnejsich detskych obavach. Chlapec se vyrovnava se ztratou sve matky tim, ze navaze vztah s vrazdicim monstrem zijicim v lese. Film o ztrate, zneutzivani rodinou, traumatu, izolaci. O tom kdyz jsou vsichni slepi k moznostem okolo nich. Stoji to na postavach, ma to napeti a je tu par hezkych myslenek. ()

CruelMorbid

naprostá číčovina... takové to psychologické umělecké cosi, co se hraje na jakousi exkurzi do nitra študákovy hlavy... na tohle mileráda zapomenu, že jsem kdy viděla. ()