Offseason

Po tom, čo obdrží záhadný list o poškodenom pomníku svojej matky, sa Marie (Jocelin Donahue) vydáva na odľahlý ostrov, kde pomník stál. Po príchode zostáva na ostrove uväznená, pretože je koniec turistickej sezóny. Čoskoro zistí, prečo ju jej matka pred týmto miestom vždy varovala. (Marceloo)

Marze

Tento maly komicky venkovsky nadprirozeny hororovy pribeh s temnou atmosferou ma jen par silnych okamziku. Predvidatelne bez prekvapeni. Zachranuji to Jocelin Donahue a Melora Walters. Kdyz ze znamych obehranych kousku neslozite nic noveho, bude to mechanicke a nepusobive, aby to desilo. Pritom v zapletce bylo cosi vzrusujiciho. ()

Charvy.666

Jako vždycky když se těším na film díky traileru. Koulel sem u toho očima jak moc se to snaží být artovým hororem ale ty lekací(v tomto případě spíš nelekací) scény, kdy všechny smyčce v orchestru náhle zahrají o 500% víc nahlas, dost nudí, ale co hlavně, nejdou tyhle dva styly moc dohromady. Nedá se tomu upřít atmosféra ale i tak se jedná o zklamání. Aspoň pro mne... ()

Astaroth12

Je to do cela temné a udržuje si to po celu dobu hutnú atmosféru. Ale to je asi tak všetko k pozitívam. Negatíva v tomto prípade vyhrávajú. Je to hlavne nudné a ešte sa k tomu dosť pridáva nezáživnosť a aj príbeh je neoriginálny a až fádny. Hororom by som to nenazval, ibaže temným thrillerom. Niektorí dajú tomu asi odpad iní zas pat hviezd, ja zostanem niekde v strede, takže 3*. ()

Morholt

Oceňuji místy tíživou atmosféru, temný vizuál a styl vyprávění, který se nedrží zažitých schémat, ale zároveň působí dostatečně přehledně. Bavila mě i sympatická hlavní hrdinka. Mínusem je, že se toho zase tolik neděje. Že na ostrově není něco v pořádku a všichni jsou nějací divní se dozví divák prakticky na začátku. Problém je, že film vůbec neblíží k meritu věci a film v tom módu nepořádku a divnosti tak nějak ustrne a vymaní se z něho až na konci. Někdy to funguje, ale dost často ne. Nicméně klady převažují, takže hodnotím spíš pozitivně. 60% ()

Machaut

No celý film je hlavně postavený na zvuku a hudbě. V podstatě vzít ten soundtrack a chodit s baterkou po mém domě by přineslo téměř stejný efekt. Nejvíce mě pobavila scéna nabíjení revolveru již vystřelenými náboji (krásně tam jde vidět stopa po úderníku). Jinak hlavní herečka hezká, ale celý fílm až na závěrečnou scénu se tváří, jak kdyby měla v řiti ježka. Jako přežil jsem to, ale žádná hitparáda. ()