Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
2 fanúšikovia
/ 2 body
6Ondrys6
Ondřej Zelený
Šumperk, Olomoucký kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Animovaný
Fantasy
Komédia
Akčný
Krimi
film
seriál
hudobný…
relácia
TV film
USA
Japonsko
Veľká Británia
Česko
Československo
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Joker
(2019)
Rýchlo a zbesilo 5
(2011)
Batman
(1989)
Návrat do budúcnosti
(1985)
Star Wars: Epizóda V - Impérium vracia úder
(1980)
Cesta na tajomný ostrov
(2012)
San Andreas
(2015)
Terminátor
(1984)
Terminátor 2: Deň zúčtovania
(1991)
Jumanji: Vitajte v džungli
(2017)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(2)
Elipsa8
6wendros6
zeleny_ondra
Časové pásmo bolo zmenené