Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
19 fanúšikov
/ 19 bodov
Giilwen
Petra Kratochvílová
Praha, Hlavní město Praha, Česko
student
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Komédia
Dobrodružný
Akčný
Animovaný
film
seriál
TV film
relácia
divadelný…
USA
Česko
Veľká Británia
Nemecko
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Počiatok
(2010)
Temný rytier
(2008)
Návrat Temného rytiera
(2012)
Forrest Gump
(1994)
Schindlerov zoznam
(1993)
Avatar
(2009)
Pianista
(2002)
Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa
(2001)
Harry Potter a Kameň mudrcov
(2001)
Harry Potter a Dary smrti - 2.
(2011)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
19 bodov
Fanklub
(19)
Lukrecie
Raketka29
Rhyme
LeeAntilles
kusper
NoeUO
ladyDOOM
jelda86
markuc
sallyann
Krustyburg
JOKERHAHAH
Quadrall
Benemiro
*Kristyna*
syphonn
Therka
BadWolf
MartinSi
Časové pásmo bolo zmenené