Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
1 fanúšik
/ 1 bod
LolXteam
Tomáš Prousek
Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Animovaný
Dráma
Krimi
Akčný
Komédia
film
seriál
relácia
TV film
amatérsky film
USA
Japonsko
Veľká Británia
Španielsko
Česko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
John Wick 2
(2017)
Votrelec
(1979)
Terminátor 2: Deň zúčtovania
(1991)
Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa
(2001)
Predátor
(1987)
Spider-Man
(2002)
Koe no katači
(2016)
Seišun buta jaró wa jume - Miru šódžo no jume o minai
(2019)
Kimi no na wa.
(2016)
Violet Evergarden: film
(2020)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(1)
Danny Nolander
Časové pásmo bolo zmenené