Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
karolihjk
Karolina Hajkova
Děčín, Ústecký kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Dokumentárny
Akčný
Komédia
Dobrodružný
film
seriál
USA
Francúzsko
Taliansko
Nemecko
Poľsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Ženy na pokraji nervového zrútenia
(1988)
8 1/2
(1963)
Sladký život
(1960)
Gepard
(1963)
The Rocky Horror Picture Show
(1975)
Chongqing senlin
(1994)
Pohŕdanie
(1963)
Dobrý, zlý a škaredý
(1966)
Všetko o mojej matke
(1999)
Zatmenie
(1962)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel