Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
2 fanúšikovia
/ 1 bod
IsiaTed
Tadeáš Ečer
Kutná Hora, Středočeský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Krimi
Animovaný
Dráma
Komédia
film
seriál
relácia
amatérsky film
TV film
USA
Veľká Británia
Japonsko
Kanada
Španielsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa
(2001)
Pán prsteňov: Návrat kráľa
(2003)
Pulp Fiction: Historky z podsvetia
(1994)
Matrix
(1999)
Batman začína
(2005)
Star Wars: Epizóda V - Impérium vracia úder
(1980)
Dobyvatelia stratenej archy
(1981)
Počiatok
(2010)
Bohemian Rhapsody
(2018)
Saw: Hra o prežitie
(2004)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(2)
LennyVideos
niani