Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
8 fanúšikov
/ 6 bodov
cineboy
Martin Drbal
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Akčný
Krimi
Dokumentárny
film
TV film
seriál
divadelný…
relácia
USA
Česko
Veľká Británia
Francúzsko
Československo
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Vykúpenie z väznice Shawshank
(1994)
Forrest Gump
(1994)
Zelená míľa
(1999)
Vtedy na Západe
(1968)
Pelíšky
(1999)
Dobyvatelia stratenej archy
(1981)
Leon
(1994)
Pán prsteňov: Návrat kráľa
(2003)
Dobrý ročník
(2006)
Tajný život Waltera Mittyho
(2013)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
6 bodov
Fanklub
(8)
šerminator
ricardocz
skrufthunder
Jaxx84
PetrC.
Jumper
apko
Kardio