Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
8 fanúšikov
/ 7 bodov
ondraod
Ondra H.
Hlavní město Praha, Česko
IT
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Akčný
Dráma
Animovaný
Sci-Fi
film
seriál
TV film
relácia
hudobný…
USA
Veľká Británia
Francúzsko
Nemecko
Česko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Terminátor 2: Deň zúčtovania
(1991)
Bournovo ultimátum
(2007)
Schindlerov zoznam
(1993)
Pelíšky
(1999)
Matrix
(1999)
Star Wars: Epizóda V - Impérium vracia úder
(1980)
Návrat do budúcnosti
(1985)
Votrelec 2
(1986)
Dvanásť opíc
(1995)
Vesničko má středisková
(1985)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
7 bodov
Fanklub
(8)
Trakat
Langy10
Tomasdeniro
Aftermatch
Gabretta
Verca024
Kathushka
Kokrportugal