Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
corwin78
Michal Breškovec
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Česko
Prostě jsem.
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Sci-Fi
Akčný
Komédia
Dráma
Dobrodružný
film
seriál
TV film
divadelný…
amatérsky film
USA
Veľká Británia
Československo
Nový Zéland
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Hviezdne vojny IV - Nová nádej
(1977)
Star Wars: Epizóda V - Impérium vracia úder
(1980)
Hviezdne vojny VI - Návrat Jediho
(1983)
Blade Runner
(1982)
District 9
(2009)
Zrodenie Planéty opíc
(2011)
Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa
(2001)
Pán prsteňov: Dve veže
(2002)
Pán prsteňov: Návrat kráľa
(2003)
Bad Taste - Vesmírní kanibalové
(1987)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
breskmic
breskmic.mojeid.cz
Časové pásmo bolo zmenené