Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
1 fanúšik
/ 1 bod
Nativy
Daniel
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Sci-Fi
Komédia
Dráma
Dobrodružný
film
seriál
TV film
relácia
USA
Veľká Británia
Kanada
Nemecko
Česko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Star Trek
(2009)
Star Trek: Do temnoty
(2013)
Star Trek: Do neznáma
(2016)
Prometheus
(2012)
Prekliaty ostrov
(2010)
Počiatok
(2010)
Vlk z Wall Street
(2013)
Svetová vojna Z
(2013)
Tucker & Dale vs. Zlo
(2010)
Interstellar
(2014)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(1)
koxin