Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
1 fanúšik
/ 1 bod
jaejoonas
Bratislava, Bratislavský, Slovensko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Komédia
Animovaný
Akčný
Horor
film
seriál
TV film
USA
Veľká Británia
Nemecko
Kanada
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Útek do divočiny
(2007)
Psycho
(1960)
Mulholland Drive
(2001)
Mesto bohov
(2002)
Ako si vycvičiť draka
(2010)
Veľká šestka
(2014)
Pocahontas
(1995)
Howlův kráčející hrad
(2004)
Cesta do fantázie
(2001)
Kill Bill
(2003)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(1)
Destiel
Časové pásmo bolo zmenené