Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
4 fanúšikovia
/ 2 body
Rampa12
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Komédia
Akčný
Krimi
Dobrodružný
film
seriál
TV film
relácia
divadelný…
USA
Veľká Británia
Nemecko
Francúzsko
Česko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Vykúpenie z väznice Shawshank
(1994)
Top Gun
(1986)
Pelíšky
(1999)
Million Dollar Baby
(2004)
Výmena
(2008)
Putá vojny
(2004)
Čistá duša
(2001)
Statočné srdce
(1995)
Krvavý diamant
(2006)
Maurice Richard
(2005)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(4)
Stribny
$uk
swooper
esnodo