Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
10 fanúšikov
/ 5 bodov
radnix
Radek Ručil
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Akčný
Animovaný
Dráma
Dobrodružný
film
seriál
TV film
relácia
hudobný…
USA
Veľká Británia
Česko
Nemecko
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené seriály
(10)
Priatelia
(1994)
Dva a pol chlapa
(2003)
Mentalista
(2008)
Dallas 63
(2016)
Klamári
(2009)
Ako som spoznal vašu mamu
(2005)
Gangy z Birminghamu
(2013)
Brooklyn 99
(2013)
Stranger Things
(2016)
Umbrella Academy
(2019)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
5 bodov
Fanklub
(10)
DEROmtx
LukyNike
rasasak
Vesnaaa
3lwray
Shia28
Radzha
TheTaine
TheImrich
nat.svachova
rado_lol
radolol
rucilrado