Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
10 fanúšikov
/ 7 bodov
Kjisty
Kristýna Horváthová
Jihlava, kraj Vysočina, Česko
Studentka
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Akčný
Horor
Animovaný
film
seriál
relácia
TV film
USA
Česko
Veľká Británia
Nemecko
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Vykúpenie z väznice Shawshank
(1994)
Zelená míľa
(1999)
Philadelphia
(1993)
Nebezpečná metóda
(2011)
Requiem za sen
(2000)
V zajatí démonov
(2013)
Nedotknuteľní
(2011)
Sedem
(1995)
Zbohom, baby
(2007)
Deadpool
(2016)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
7 bodov
Fanklub
(10)
paulieM
Rogero
Jardus
Naty
Kubajzicek
GraneCZ
Straky97
skopal
Pavloss
mysilka