Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
4 fanúšikovia
/ 3 body
zbynacz
Zbyněk Dufka
Uherské Hradiště, Zlínský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Akčný
Animovaný
Dobrodružný
film
seriál
TV film
divadelný…
relácia
USA
Česko
Československo
Veľká Británia
Nemecko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené seriály
(10)
Bratstvo neohrozených
(2001)
Californication - Orgie v Kalifornii
(2007)
Četnícke humoresky
(2001)
Ženy z rodu Gilmorovcov
(2000)
Hra o trůny
(2011)
Ako som spoznal vašu mamu
(2005)
M.A.S.H.
(1972)
Priatelia
(1994)
Simpsonovci
(1989)
Záhada hlavolamu
(1969)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(4)
Tevez10
evilka
Vita26
Prezident
Časové pásmo bolo zmenené