Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
1 fanúšik
/ 1 bod
thundarr
Petr Havránek
Brno, Jihomoravský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Komédia
Dráma
Animovaný
Krimi
film
seriál
TV film
divadelný…
USA
Veľká Británia
Česko
Nemecko
Kanada
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Od súmraku do úsvitu
(1996)
Blade
(1998)
Vikingovia
(1999)
Cesta bojovníka
(2007)
Matrix
(1999)
Pulp Fiction: Historky z podsvetia
(1994)
Smrtonosná zbraň
(1987)
Predátor
(1987)
Temný rytier
(2008)
S čerty nejsou žerty
(1984)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(1)
l_stehno
martin.havranek.988
martinhcz
martin-havránek-5560ab33
Časové pásmo bolo zmenené