Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
5 fanúšikov
/ 3 body
EdiiBedyy
Eduard Bednařík
Trutnov, Královéhradecký kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Akčný
Dráma
Animovaný
Dobrodružný
film
seriál
relácia
TV film
divadelný…
USA
Veľká Británia
Česko
Francúzsko
Československo
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené seriály
(10)
Simpsonovci
(1989)
Ako som spoznal vašu mamu
(2005)
Prison Break: Útek z väzenia
(2005)
Priatelia
(1994)
Mr. Bean
(1990)
Walking Dead
(2010)
Zákon gangu
(2008)
Kravaťáci
(2011)
Hra o trůny
(2011)
Stranger Things
(2016)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(5)
mladas16
misabed
frank.ocean
Kriza
bazinga167
facebook.com/Edii.Bedyy