Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
14 fanúšikov
/ 9 bodov
Oplda
Daniel Tomek
České Budějovice, Jihočeský kraj, Česko
Ano, jsem.
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Animovaný
Dráma
Akčný
Dobrodružný
film
seriál
relácia
hudobný…
TV film
USA
Veľká Británia
Česko
Československo
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Pulp Fiction: Historky z podsvetia
(1994)
Donnie Darko
(2001)
Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa
(2001)
Dobrý, zlý a škaredý
(1966)
Temný rytier
(2008)
Big Lebowski
(1998)
Legendy z Dogtownu
(2005)
Veľký flám
(1966)
Hviezdne vojny VI - Návrat Jediho
(1983)
Matrix
(1999)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
9 bodov
Fanklub
(14)
Pepy
Kodry
Marou_
halixCS93
Valinho
demsie
Hroaa
Marykus
V0ndry
marci_
Chycko
GetUpMoon
Mchlgnrv
PR9