Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
13 fanúšikov
/ 5 bodov
Miraki
Miroslav Flídr
Náchod, Královéhradecký kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Dráma
Komédia
Animovaný
Horor
film
seriál
TV film
relácia
hudobný…
USA
Veľká Británia
Česko
Nemecko
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa
(2001)
Zelená míľa
(1999)
Star Wars: Epizóda III - Pomsta Sithov
(2005)
Titanic
(1997)
Harry Potter a väzeň z Azkabanu
(2004)
Zachráňte vojaka Ryana
(1998)
Nehanební bastardi
(2009)
Vykúpenie z väznice Shawshank
(1994)
Stroskotanec
(2000)
Temný rytier
(2008)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
5 bodov
Fanklub
(13)
Aaron.
TheJokerCZ
Kolli
JolankaMachi
Dvojtecka
Dendie
Sweetie20
HappyGreppy
Sidi.Day
Medwjed
Annysacek
tomaskoukol
Anny.Grimmer