Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
4 fanúšikovia
/ 3 body
spartan2104
Radek Samec
Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj, Česko
Bass player
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Komédia
Dráma
Fantasy
Krátkometrážny
film
seriál
hudobný…
relácia
TV film
USA
Veľká Británia
Česko
Nemecko
Kanada
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Zelená míľa
(1999)
Pulp Fiction: Historky z podsvetia
(1994)
Temný rytier
(2008)
Forrest Gump
(1994)
Nehanební bastardi
(2009)
Vykúpenie z väznice Shawshank
(1994)
Ronin
(1998)
Saw: Hra o prežitie
(2004)
Posledný Mohykán
(1992)
Utečenec
(1993)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(4)
OkurkySMedem
Evkinson
Ircaaaa
VLednici
spartan2104