Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
1 fanúšik
/ 1 bod
danik686
Dan Strnad
Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Dráma
Komédia
Animovaný
Sci-Fi
film
seriál
relácia
TV film
divadelný…
USA
Veľká Británia
Česko
Nemecko
Kanada
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Vykúpenie z väznice Shawshank
(1994)
Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa
(2001)
Temný rytier
(2008)
Počiatok
(2010)
Interstellar
(2014)
Ja, robot
(2004)
Dokonalý trik
(2006)
Návrat Temného rytiera
(2012)
Spolok mŕtvych básnikov
(1989)
Zelená míľa
(1999)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(1)
samoss