Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
5 fanúšikov
/ 5 bodov
Kr3nzi
Tomáš Krenželok
Opava, Moravskoslezský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Komédia
Dráma
Horor
Dobrodružný
film
seriál
TV film
koncert
USA
Veľká Británia
Francúzsko
Nemecko
Taliansko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Krstný otec
(1972)
Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa
(2001)
Pán prsteňov: Dve veže
(2002)
Pán prsteňov: Návrat kráľa
(2003)
Tanec s vlkmi
(1990)
Pulp Fiction: Historky z podsvetia
(1994)
Scarface
(1983)
Votrelec 2
(1986)
Dobrý, zlý a škaredý
(1966)
Terminátor 2: Deň zúčtovania
(1991)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
5 bodov
Fanklub
(5)
Specter
scorpion22
Michelle41
rekkky
Radusa