Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
7 fanúšikov
/ 2 body
kben
Jan Knob
Havlíčkův Brod, kraj Vysočina, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Akčný
Komédia
Sci-Fi
Horor
film
seriál
TV film
koncert
USA
Česko
Veľká Británia
Nemecko
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Rambo
(1982)
Votrelec 2
(1986)
Pelíšky
(1999)
Terminátor 2: Deň zúčtovania
(1991)
Mandragora
(1997)
Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa
(2001)
Slavnosti sněženek
(1983)
Total Recall
(1990)
Pulp Fiction: Historky z podsvetia
(1994)
Matrix
(1999)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(7)
Rybizek
kolda1990
MarjaMorevna
sojcipirko
Sismula
Silhy9
Anassis