Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
14 fanúšikov
/ 9 bodov
etienne3
Martin Eibner
Banská Bystrica, Banskobystrický, Slovensko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Komédia
Dráma
Krimi
Horor
film
seriál
relácia
TV film
divadelný…
USA
Veľká Británia
Francúzsko
Nemecko
Kanada
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené seriály
(10)
Sopranovci
(1999)
The Wire - Špina Baltimoru
(2002)
Temný prípad
(2014)
Gangy z Birminghamu
(2013)
Impérium - Mafie v Atlantic City
(2010)
Ajťáci
(2006)
Ray Donovan
(2013)
Jak nežít svůj život
(2007)
Spartakus
(2010)
Narcos
(2015)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
9 bodov
Fanklub
(14)
Gas8
kirkpatrick
azumi
krejzi
pepa23
Sicky
EVIM
milan13
mike_s
ShakalZA
NickRiviera
stella35
Kokonueeto
*[wasper]*
Časové pásmo bolo zmenené