Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
4 fanúšikovia
/ 1 bod
Copysan
Pedro Gonzalez
Karlovy Vary, Karlovarský kraj, Česko
Student/filmožrout
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Akčný
Dráma
Animovaný
Dobrodružný
film
seriál
TV film
relácia
divadelný…
USA
Veľká Británia
Nemecko
Francúzsko
Česko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Predvianočná nočná mora
(1993)
Mechanický pomaranč
(1971)
Nožnicovoruký Edward
(1990)
Americká krása
(1999)
S čerty nejsou žerty
(1984)
Veľká ryba
(2003)
Knoflíkáři
(1997)
Svet podľa Prota
(2001)
Samotári
(2000)
Requiem za sen
(2000)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(4)
goofy3
NewCow
Snapa
Majunka
Časové pásmo bolo zmenené