Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
3 fanúšikovia
/ 1 bod
chapell
Tomáš Novák
Praha-východ, Středočeský kraj, Česko
vedu
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Akčný
Dráma
Animovaný
Sci-Fi
film
seriál
divadelný…
TV film
relácia
USA
Československo
Veľká Británia
Česko
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Vykúpenie z väznice Shawshank
(1994)
Láska nebeská
(2003)
Veľká ryba
(2003)
Pulp Fiction: Historky z podsvetia
(1994)
Harry Potter a väzeň z Azkabanu
(2004)
Forrest Gump
(1994)
Večný svit nepoškvrnenej mysle
(2004)
Star Trek
(2009)
Podozriví
(1995)
Constantine
(2005)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(3)
Lucretat
petr_cz
taipan79
Časové pásmo bolo zmenené