Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
14 fanúšikov
/ 11 bodov
DanQ
Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Animovaný
Komédia
Akčný
Dráma
Sci-Fi
film
seriál
TV film
divadelný…
študentský…
Japonsko
USA
Veľká Británia
Československo
Česko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Street Fighter: Posledný boj
(1994)
Italian Spiderman
(2007)
Dych života
(1987)
Šepot srdce
(1995)
Šódžo kakumei Utena: Adolescence mokuširoku
(1999)
Xi you ji da jie ju zhi xian lu qi yuan
(1995)
Xi you ji di yi bai ling yi hui zhi yue guang bao he
(1995)
Ching Se
(1993)
Star Trek VIII: Prvý kontakt
(1996)
Vesmírne gule
(1987)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
11 bodov
Fanklub
(14)
Zíza
kaylin
Desgenais
ZIASystems
Ryuuhei
Honza135
Tsusaku
Kazumaki
Toshi
Osimchin
Janis-II
jerabin
trumanXXX
Rhaegar
Časové pásmo bolo zmenené