Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
6 fanúšikov
/ 2 body
Jirkason
Jiří Bondora
Ústí nad Labem, Ústecký kraj, Česko
Pouhá kapka na dně oceánu
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Akčný
Dráma
Animovaný
Horor
film
seriál
relácia
TV film
amatérsky film
USA
Veľká Británia
Kanada
Nemecko
Česko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa
(2001)
Pán prsteňov: Dve veže
(2002)
Pán prsteňov: Návrat kráľa
(2003)
Strážcovia Galaxie
(2014)
Strážcovia Galaxie 2
(2017)
Útek do divočiny
(2007)
Atlas mrakov
(2012)
Návrat do budúcnosti
(1985)
Strážcovia
(2009)
Súmrak mŕtvych
(2004)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(6)
r0cky001
Oxxxymiron
Litty
Drchy
PongoSVK
Alexsrey
clangta.tk