Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
4 fanúšikovia
/ 4 body
kyjovcan
Michal Baňas
Stará Ľubovňa, Prešovský, Slovensko
student :)
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Komédia
Dráma
Animovaný
Dobrodružný
film
seriál
relácia
TV film
amatérsky film
USA
Veľká Británia
Nemecko
Francúzsko
Kanada
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Temný rytier
(2008)
Forrest Gump
(1994)
Skrytá identita
(2006)
Zelená míľa
(1999)
Dokonalý trik
(2006)
Pulp Fiction: Historky z podsvetia
(1994)
Sedem
(1995)
Klub bitkárov
(1999)
Avengers: Nekonečná vojna
(2018)
Vykúpenie z väznice Shawshank
(1994)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(4)
V_erus_h
ujec
Kaciiirek
JuanMartinez
Časové pásmo bolo zmenené