Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
3 fanúšikovia
/ 3 body
iTom_1892
Tomáš Kadlec
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Akčný
Animovaný
Dokumentárny
film
seriál
TV film
relácia
divadelný…
USA
Veľká Británia
Česko
Československo
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Taxikár
(1976)
Terminátor 2: Deň zúčtovania
(1991)
Dobrý, zlý a škaredý
(1966)
S čerty nejsou žerty
(1984)
Pulp Fiction: Historky z podsvetia
(1994)
Gladiátor
(2000)
Zúriaci býk
(1980)
Leon
(1994)
Mafiáni
(1990)
„Marečku, podejte mi pero!“
(1976)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(3)
jengibre
Ganimoth
justiii