Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
14 fanúšikov
/ 13 bodov
Janca.
Jana Šimurdová
Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Akčný
Animovaný
Krimi
film
seriál
relácia
TV film
USA
Veľká Británia
Česko
Nemecko
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené seriály
(10)
Priatelia
(1994)
Dva a pol chlapa
(2003)
Teória veľkého tresku
(2007)
Kravaťáci
(2011)
Simpsonovci
(1989)
Ženy z rodu Gilmorovcov
(2000)
Klinika Grace
(2005)
Ako som spoznal vašu mamu
(2005)
Gossip Girl
(2007)
Domek z karet
(2013)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
13 bodov
Fanklub
(14)
jonyyy
kozina
ferero
maxhof
Zhitta
Gongren
Terinka53
*PoF*
Design
Pietriinka
Vena-c
pedrossaa
lucciiee77
-Luigi-