Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
9 fanúšikov
/ 7 bodov
Beast999
Ondrej Šedo
Brno, Jihomoravský kraj, Česko
taký priemerný jebo
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Komédia
Dráma
Animovaný
Dobrodružný
film
seriál
relácia
TV film
USA
Veľká Británia
Nemecko
Francúzsko
Česko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené seriály
(10)
M.A.S.H.
(1972)
Teória veľkého tresku
(2007)
Dva a pol chlapa
(2003)
Tie roky sedemdesiate...
(1998)
Mozart in the Jungle
(2014)
Muž z Vysokého zámku
(2015)
Káčerovo
(1987)
Tom a Jerry
(1940)
Priatelia
(1994)
Ako som spoznal vašu mamu
(2005)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
7 bodov
Fanklub
(9)
K-e-n-y
maly_kapo
Pidzak
fukac
domi4199
mika99
pepek_namornik
jm.angelo
IamTheJudge
Časové pásmo bolo zmenené