Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
13 fanúšikov
/ 10 bodov
Patizoonka
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Akčný
Animovaný
Dobrodružný
film
seriál
relácia
TV film
hudobný…
USA
Česko
Československo
Veľká Británia
Nemecko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené seriály
(10)
Black Books
(2000)
Dexter
(2006)
Teória veľkého tresku
(2007)
Misfits: Zmetci
(2009)
Ako som spoznal vašu mamu
(2005)
Ajťáci
(2006)
Jak nežít svůj život
(2007)
Hrdinovia
(2006)
Otravný pomeranč
(2009)
Tip a Tap
(1971)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
10 bodov
Fanklub
(13)
PauloZ
tomeek
Milan25
PußyMagnet
Lyrik
Michal46
xtygr
Miliis
macoslav
Berryken
Peticka
Bishi
Cmelofuk
Časové pásmo bolo zmenené