Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
7 fanúšikov
/ 3 body
DzoDzo
Jozef Ondrišík
Žilina, Žilinský, Slovensko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Komédia
Animovaný
Dráma
Sci-Fi
film
seriál
TV film
relácia
koncert
USA
Veľká Británia
Nemecko
Kanada
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Používatelia
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Používatelia
Obľúbené filmy
(10)
Hviezdne vojny IV - Nová nádej
(1977)
Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa
(2001)
Matrix
(1999)
Život je krásny
(1997)
Klub bitkárov
(1999)
Avengers: Pomstitelia
(2012)
Requiem za sen
(2000)
Strážcovia
(2009)
Princezná Mononoke
(1997)
Strach a hnus v Las Vegas
(1998)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(7)
piRadKa
Pupik91
WolfWarrior
GaSo
Reginko
CyberZA
IWarsI
dzodzo
dzodzo
youtube.com/user/dzodzo351
Časové pásmo bolo zmenené