Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
7 fanúšikov
/ 6 bodov
Streamline
Matej Stream
Martin, Žilinský, Slovensko
Liverpoolsky fanatik
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Akčný
Horor
Animovaný
film
seriál
relácia
TV film
koncert
USA
Veľká Británia
Francúzsko
Nemecko
Kanada
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené seriály
(10)
Prison Break: Útek z väzenia
(2005)
Dexter
(2006)
Káčerovo
(1987)
Teória veľkého tresku
(2007)
Sopranovci
(1999)
The Wire - Špina Baltimoru
(2002)
Ako som spoznal vašu mamu
(2005)
Black Books
(2000)
Bratstvo neohrozených
(2001)
Dr. House
(2004)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
6 bodov
Fanklub
(7)
ben666
pilarius
RetroGamer
Methat
Tombič
Semrad8
Lihusiatko