Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
16 fanúšikov
/ 13 bodov
faldimor
Jan Faltys
Česko
student
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Akčný
Animovaný
Krimi
film
seriál
TV film
relácia
divadelný…
USA
Veľká Británia
Francúzsko
Nemecko
Česko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Forrest Gump
(1994)
Kult hákového kríža
(1998)
Vtedy na Západe
(1968)
Na pokraji slávy
(2000)
Magnólia
(1999)
Fargo
(1996)
Big Lebowski
(1998)
Amores perros
(2000)
Faunov labyrint
(2006)
Čata
(1986)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
13 bodov
Fanklub
(16)
Hellboy
Mononoke.
ape
OndraKobe
Black Seal
aphran
sealskej
hhanulka
Polaroid
Knuffeltje
mawrhis
Justif
dolce_witka
klaarka
Rádlo
chmelart