Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
10 fanúšikov
/ 5 bodov
Kejva
Petr Nevečeřal
Chrudim, Pardubický kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Komédia
Dráma
Horor
Animovaný
film
seriál
relácia
TV film
USA
Veľká Británia
Česko
Nemecko
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené seriály
(10)
Spartakus
(2010)
Spartakus: Bohovia arény
(2011)
Californication - Orgie v Kalifornii
(2007)
Dva a pol chlapa
(2003)
Hra o trůny
(2011)
Vikingovia
(2013)
Walking Dead
(2010)
Priatelia
(1994)
Prefíkaná banda
(2004)
Oškliví Američané
(2010)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
5 bodov
Fanklub
(10)
Mates01
AldousSnow
Rosta6
Brndicka
9moni1
BaronD
MartyStejsn
SMEKY88
13Klara13
Terez99