Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
14 fanúšikov
/ 12 bodov
J.a.m.i.e
Jana
Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Akčný
Dráma
Horor
Animovaný
film
seriál
relácia
TV film
koncert
USA
Veľká Británia
Česko
Nemecko
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Vykúpenie z väznice Shawshank
(1994)
Forrest Gump
(1994)
Equilibrium
(2002)
Avengers: Pomstitelia
(2012)
Thor
(2011)
Terminátor
(1984)
Terminátor 2: Deň zúčtovania
(1991)
Leon
(1994)
Motýlik
(1973)
Zelená míľa
(1999)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
12 bodov
Fanklub
(14)
Jacinda
nirvanafan
Dawe.zs
Ekkan
Izma
LastWalk
Rosela1
MrLawrence
kirikay
Crowus
darthdeus
oliver.riedel
Erza.Scarlet
Monika01