Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
73 fanúšikov
/ 59 bodov
JiřinaM
Jiřina Medáčková
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Akčný
Krátkometrážny
Animovaný
film
seriál
relácia
hudobný…
TV film
USA
Česko
Veľká Británia
Francúzsko
Nemecko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené seriály
(10)
Pohotovosť
(1994)
Dr. House
(2004)
Ženy z rodu Gilmorovcov
(2000)
Káčerovo
(1987)
Bol raz jeden život
(1987)
Odložený prípad
(2003)
Roztomilé mrchy
(2010)
Dexter
(2006)
Hviezdna brána
(1997)
Veronika Marsová
(2004)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
59 bodov
Fanklub
(73)
flanker.27
Allien.9
WANDRWALL
Jinny
PetGriDus
=woody=
penylane
N.Strauber
hendrich6
Lordkolol
Litsarch
jayspolek
h.o.n.y.
JayZak
Annie_C
Marsik
Starosta.cz1
Bakllazaan
Hannibal92
Lamiczka
predchádzajúca
1 - 20
ďalšie