Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
4 fanúšikovia
/ 3 body
martulak
Martina Solař Kopčilová
Kroměříž, Zlínský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Krimi
Akčný
Komédia
Dráma
Rozprávka
film
seriál
TV film
divadelný…
relácia
USA
Veľká Británia
Česko
Československo
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Star Trek
(2009)
Temný rytier
(2008)
Pulp Fiction: Historky z podsvetia
(1994)
Matrix
(1999)
Constantine
(2005)
Vampire Hunter D
(1985)
Ghost in the Shell
(1995)
Rómeo a Júlia
(1996)
X-Men: Prvá trieda
(2011)
X-Men: Budúca minulosť
(2014)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(4)
chemulinka
witaz
solaro
zuzisen
martulak
Časové pásmo bolo zmenené