Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
15 fanúšikov
/ 12 bodov
SpameR
Petr Málek
Vyškov, Jihomoravský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Akčný
Animovaný
Dokumentárny
Dráma
film
seriál
relácia
TV film
amatérsky film
USA
Česko
Veľká Británia
Francúzsko
Československo
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Používatelia
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Používatelia
Obľúbené seriály
(10)
Mr. Bean
(1990)
Austin Stevens - Pán hadů
(2004)
Simpsonovci
(1989)
Monk
(2002)
Dva a pol chlapa
(2003)
Futurama
(1999)
Dr. House
(2004)
Prison Break: Útek z väzenia
(2005)
Krok za krokom
(1991)
Majster Tim
(1991)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
12 bodov
Fanklub
(15)
Legoš
Drak9
Danielito
IvoB
gutiky
petr-macek
tag2005
KEPA22
Yellowbird
Soldii
Petruus
werasek94
Aldanek
FerryBlack
radaaaaa