Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
3 fanúšikovia
/ 1 bod
BananaPuck
Šárka Navrátilová
Brno, Jihomoravský kraj, Česko
Fotografka
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Komédia
Krimi
Horor
Mysteriózny
film
seriál
TV film
divadelný…
študentský…
USA
Veľká Británia
Francúzsko
Nemecko
Česko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené seriály
(10)
Sex v meste
(1998)
Ako som spoznal vašu mamu
(2005)
Mrtví jako já
(2003)
Odpočívej v pokoji
(2001)
Famílie
(2010)
Beverly Hills 90210
(1990)
Ženy z rodu Gilmorovcov
(2000)
Priatelia
(1994)
Simpsonovci
(1989)
Město žen
(2009)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(3)
mrart
mishinka
ferenc.futur