Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
3 fanúšikovia
/ 1 bod
Cerbajz
Jakub Červenka
Kolín, Středočeský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Akčný
Komédia
Horor
Dokumentárny
film
seriál
TV film
relácia
študentský…
USA
Veľká Británia
Francúzsko
Česko
Nemecko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Osvietenie
(1980)
Pulp Fiction: Historky z podsvetia
(1994)
Americká krása
(1999)
Donnie Darko
(2001)
Večný svit nepoškvrnenej mysle
(2004)
Útek do divočiny
(2007)
Pozemšťan
(2007)
500 dní so Summer
(2009)
Drive
(2011)
Úkryt
(2011)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(3)
Looooooooo
annul
anijap
jakubcervenka.tumblr.com
Časové pásmo bolo zmenené