Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
9 fanúšikov
/ 4 body
Saník
Pavel
Hradec Králové, Královéhradecký kraj, Česko
lidská bytost
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Animovaný
Akčný
Dobrodružný
film
seriál
TV film
divadelný…
USA
Veľká Británia
Československo
Francúzsko
Česko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Forrest Gump
(1994)
Život je krásny
(1997)
Nádherná Zelená
(1996)
Útek do divočiny
(2007)
Tanec s vlkmi
(1990)
Most do Krajiny Terabithia
(2007)
Studená jazda
(1993)
Walk the Line
(2005)
3 Idiots
(2009)
Kristian
(1939)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(9)
katuska138
Vencik89
Sholi
hustajarca
mejma
lukassnb
Ravabi
Vozejk
tomas21