Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
14 fanúšikov
/ 10 bodov
Calmien
Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Komédia
Dráma
Sci-Fi
Krimi
film
seriál
TV film
relácia
USA
Veľká Británia
Nemecko
Francúzsko
Kanada
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Používatelia
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Používatelia
Obľúbené filmy
(10)
Hviezdne vojny IV - Nová nádej
(1977)
Večný svit nepoškvrnenej mysle
(2004)
Na hrane zajtrajška
(2014)
Prekliaty ostrov
(2010)
Spolok mŕtvych básnikov
(1989)
Zoznámte sa, Joe Black
(1998)
Wanted
(2008)
Pulp Fiction: Historky z podsvetia
(1994)
Indiana Jones a Chrám skazy
(1984)
Nehanební bastardi
(2009)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
10 bodov
Fanklub
(14)
svačinka
Ploutev
Něžná
Tred2
Peetit
Bego
Kopulkon
HOMYA
Moruse
Pipek85
Alliada
Eneries
holomrd
Fabios
Časové pásmo bolo zmenené